Корекційно-розвиткова                   робота

  • Слуховий кабінет
  • Корекційні заняття з розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання  мовлення  та формування вимови
  • Ритміка
  • Лікувальна фізкультура

Слуховий кабінет 
Ганна Стасюк провела презентацію "Мовленнєве дихання - основа мовленнєвого розвитку дитини". Педагоги відновили знання про вправи для розвитку мовленнєвого дихання, а також відвідали майстер-клас від Ганни Йосифівни по виготовленню "тренажера" для вправ. Це було класно!!! Відсьогодні такі зустрічі-презентації стануть регулярними. Дякуємо Ганні Стасюк за ініціативу!!! Корекційні заняття з розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання  мовлення та формування вимови

Вчителі корекційної роботи ознайомилися з різними техніками логопедичного масажу, який є дуже важливою складовою слухомовленнєвої реабілітації дітей. 

Ритміка


Основні завдання:

  • Розвивати музикальність (відчуття настрою та характеру музики, синхронізувати рухи із характером музики;
  • Навчитись визначати музичні жанри (марш, пісня, танець), види ритміки (гра, танець-гра, вправа), сучасний танець,
  • Розрізняти музичні поняття (високі і низькі звуки; швидкий, середній і повільний темп; гучна, помірно гучна, тиха музика) та інше;
  • Формування гарної осанки, навчання виразним пластичним рухам у динамічних іграх, танцях та інших фізичних вправах;
  • Розвиток творчих здібностей (синтез власного ігрового образу, характеру персонажу, використовуючи елементи танцювальних рухів, фізкультурних вправ).

Корекційні заняття ритміки є складовою частиною навально-виховного процесу і, згідно програми (Навчальні програми з корекційно-розвиткової роботи "Ритміка" для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху  та 5-10 класів (авт.Вовченко О.А.) проводяться з 1 по 10 клас . 

Тривалість заняття:

дошкільна група - 20 хв

1 клас - 35 хв

2 - 10 клас - 40 хв


Boomwhackers - веселі кольорові трубки. Вони дуже популярні для занять музикою і ритмікою. І у нас в школі з"явилися такі трубки. Це чудовий сучасний засіб для розвитку дітей.На уроках ритміки в 3 класі вчитель вперше спробувала застосувати трубки Boomwhackers: повторили кольори, відбивали темп, виконували таночок. Дітям сподобалося - СУПЕР!

Лікувальна фізкультура