Наше дошкілля

Наше дошкілля

 Пленерне заняття, поєднане з екскурсією в "Домівку врятованих тварин", - це запамятається малюкам на. Діти зустріли лелек, лебедів, качок, курочок, півників, а ще були зайчики, крілики, кізоньки та інші тварини для спостереження. А на завершення - відпочинок і розваги на дитячому майданчику. Насиченим вдався день!!!


Маленькі дошкільня веселими гаївками проводжали весну, закликали сонечко, садили грушу та сіяли мак, щоб було багате,веселе та тепле літечко.


День вишиванки!


Щоденні індивідуальні заняття з кожною дитиною над розвитком слухового сприйманя та формуванням вимови.


Тема ''Птахи взимку'' у дошкільній групі. Опрацювали слово ''Сова'' та спосіб життя пташки. А потім розмалювали сову фарбами. 


Заняття ''Тварини взимку. Казка ''Рукавичка''. Дітки закріпили знання про особливості поведінки диких тварин взимку, переглянули казку ''Рукавичка'', закріпили рахунок в межах 7-ми, інсценізували казку, зігравши ролі тваринок, які найбільше сподобались. В кінці заняття дітки розмалювали своїх улюбленців. Було дуже цікаво, весело і пізнавально.


Заняття   на тему " Меблі ". Вихованці групи ліпили стільці для ляльки Катрусі. Дітки були дуже уважні та зосереджені на завданні. Стільці вийшли веселі та різнобарвні, із авторським дизайном.


Робота з природнім матеріалом - це розвиток фантазії та творчості у дошкільнят.  Дітки творили осінню красу- аплікацію ''Їжачок'', з листочків, що назбирали в шкільному саду. 


Аплікація з природних матеріалів - це завжди цікаво! Її виконання виховує в дітей майстерність, кмітливість, працьовитість. А ще - це чудова школа естетичного виховання, що базується на формуванні у дітей художнього погляду на світ, на їх пошуки в навколишньому. Створення аплікації "Лев" з опалих листочків клену, які попередньо зібрали на прогулянці.


Фрагменти музично-ритмічного заняття з малюками.


Розваги у сенсорній кімнаті.


Звичайний день у дошкільній групі. Поки сурдопедагог займається окремо з вихованцем, інші дітки вчаться основам ліплення з пластиліну. І як без прогулянки? Ловимо останні сонячні, теплі дні .