Виховна робота

Зелені дракончики - одні з найулюбленіших забав молодших школярів.


До Дня пам"яті жертв голодомору для учнів 5-8 класів провели виховну годину. Діти запалили свічку пам"яті та переглянули презентацію про часи голодомору. Усіх дуже вразив "рецепт" хліба, який люди мусили споживати у ці часи.Такі заходи якнайкраще дають нашим вихованцям розуміння історії рідного краю.


16 жовтня - Всесвітній день хліба. Під час виховної години діти дивились цікавий мультфільм про дівчинку, яка не поважала хліб, а після перегляду жваво обговорювали її поведінку. Учні ознайомились з цікавими фактами про хліб. Мета заняття: донести до дітей істину, що хліб - це святиня народу.


Учні 1-3 класів мандрували вулицями старого Львова, любувались красою і неповторністю архітектури, та ще й не забули повторити правила вуличного руху! Навчання у нашій школі - це завжди радісно, особливо коли в кінцевому результаті - розваги на улюбленому дитячому майданчику...


4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. Цей день об'єднує людей у турботі та піклуванні про тваринний світ. Наші вихованці сьогодні відвідали притулок для домашніх тварин, а пізніше - розгадували ребуси та кросворди.


Молодші школярі долучилися до відзначання Міжнародного дня миру, виготовивши Квіти миру з надією на швидку перемогу України над ворогом.