Навчальна діяльність

Презентація "Вишиванка в одязі видатних українців" підготувала вчителька українськ мови.  Завершенням стала інтерактивна вікторина в Kahoot!, де старшокласники перевірили свої знання. А для молодших підготували цікавий філворд. 


Урок інформатики "Алгоритм побудови графічного зображення в редакторі Paint «Орнамент»" 


Учнів 6 класів мали бінарний урок з англійської та української мови на тему:"Personal pronons. Особові займенники", де співставляли особові займенники, співвідносили їх з малюнками, визначали різницю у використанні деяких слів. Також підбирали відповідні речення на англійській та українській мовах до запропонованих світлин, пограли в інтерактивні ігри до теми. На закріплення учні створили міні - книжечки з опрацьованої теми і оцінили свою роботу на уроці.

Учні 10 класу на уроці української літератури здійснили віртуальну екскурсію місцями Маркіяна Шашкевича у Львові. Дізналися багато нових і цікавих фактів про знайомі місця і будинки, а в кінці виготовили тематичні буклети про відомого українця.


Бінарний урок-практикум української та англійської мов "Вчимося легко! Easy learn!"

Мета: поглибити і розширити знання учнів про основи граматики шляхом зіставлення і порівняння укр та англійської мови; особливостями утворення множини іменників в обох мовах; збагачувати словниковий запас, вдосконалювати то навички грамотного письма; вміти оцінювати свою роботу на уроці; корегувати вимову. 

  • зіставляли і порівнювали граматичні основи двох мов
  • поділяли подані слова на категорії, 
  • поставили запитання
  • утворювали множину іменників та визначали роди.
  • закінченні цього цікавого уроку став інтерактивний тест, де кожен оцінив свою роботу на уроці.


"Ресурсний день для мами" у рамках реалізації педагогіки партнерства провела вчителька 3-А класу. Такий захід є повчальним як для батьків, так і для педагогів, бо саме у такій атмосфері налагоджуються стосунки. Тому обговорювали способи поповнення ресурсу, а ще Майстер-класи "Самомасаж обличчя "Дбаємо про красу" таарт-терапія "Малюємо Айстри".